Štěňátka JRT momentálně neplánujeme

JRT Puppies are currently no plans

Štěňátka PRT momentálně neplánujeme

PRT Puppies are currently no plans

 

Štěňátka jsou odchovávána doma v kuchyni, uprostřed veškerého rodinného dění a k novým majitelům odcházejí nejdříve v osmém týdnu života, jsou řádně očkovaná, odčervená, čipovaná, vybavená základní výbavičkou, "manuálem", FCI rodokmenem, EU očkovacím průkazem a samozřejmě kupní smlouvou. Od třetího týdne jejich věku přijímáme návštěvy a postupně začínáme se socializací s naší smečkou a okolním velkým světem. Jistě se každý smíří se skvrnkou na "nesprávném" místě nebo jiným typem srsti, ale velmi těžko se žije se psem, který povahově či temperamentem "nepasuje" do jeho rodiny! A proto preferujeme výběr štěněte až mezi 5 – 6 týdnem věku, kdy jsou již patrné jeho vlastnosti.

Our puppies are properly socialized and live in our living room with us and other dogs. They go to their new owners after they are 8 weeks old, they are vaccinated, dewormed, microchiped , they get a lots of presants for the smooth start at their new families, they have FCI pedigree, UE pet passport and of course a buying agreemant. From the third week of their age we accepts visits and gradually begin with the socialization with our dogs and with the big world around them.Surely everyone can easily live with a dog who has a spot on the "wrong" place or with another type of hair, but it is very difficult to live with a dog whose character and temperament "does not fit" to his family!! And that's why we prefer to choose a puppy between 5-6 weeks of age, when you can actually see their temperament.

 

Nikdy bychom neprodali chybné štěně, ať už fyzicky nebo povahově, netajíme chyby jež jsou nám známé a které mají naši chovní psi nebo odchovaná štěňátka. Nedozvíte se, že se vašemu novému pejskovi to jedno varle cestou asi někam schovalo nebo že jste vaší nové fenečce tu nohu asi cestou skřípli do dveří od auta... Kupujete-li štěně od nás, můžete si být jisti, že pokud se po předání štěněte vyskytne jakýkoliv problém, se kterým se na nás obrátíte, využijeme všech našich zkušeností k jeho vyřešení.

We would never sold a faulty puppy - wheather type of bite or conformation - and pretend that there is nothing wrong with it. We never keep quiet about any faults we know about on our own stud dogs neather on our home bred puppies. We have heard some dreadfull stories of "breeders" selling puppies with serious faults as stud dogs or "breeders" who sold a puppy at 6 weeks of age… If you buy a dog from us, you can be surre that we will take any problem seriously and for the whole life of your dog we will be here for you, prepare to help or give an advice.

 

Snažíme se být se všemi lidmi, kteří od nás mají štěně v kontaktu. Po celý život Vašeho psa budeme Vám i jemu kdykoliv k dispozici. Všichni naši dosavadní majitelé jeřeňských dětí jsou dobrými pány pro své Russell teriéry a oni naopak svým pánům oddanými kamarády.

We are trying to be in contact with all owners of our puppies, they all are nice people and good leathers of their „ z Jeřeně babies“ and so Russell terriers are good and loving friends to them.

 

 

 

  

ZÁSADY NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICE/PRINCIPLES OF OUR KENNEL

zde/here